Michelle

Zdravím tě, zvídavý čtenáři! :)

Protože jsi zavítal na tuto stránku, zřejmě tě zajímá, kdo vlastně celý tenhle svět Michelle Fox řídí. A je to od tebe hezké, protože to znamená, že pro tebe nejsou důležité jen ty články a jejich obsah, ale i ten, kdo je píše. 

Jmenuji je Míša (opravdu nemám ráda, když se mi říká Michaelo a za Michalu bych vraždila! :D), je mi něco přes dvacet, ke třicítce trochu daleko. Jsem už snad věčnost vdaná za velice trpělivého a chápavého muže, který plně respektuje moji rozevlátou, ztřeštěnou a nepoddajnou osobnost, je skvělým otcem našich tří dětí a v neposlední řadě je i krásný, hodný a milý. :)
Našim dvjčatům je už 9 (ano, čtete správně) a nejmladšímu 1 rok, starší jsou takové moje malé zmenšeniny, osobnost zdědili po mně, takže jsou to nezastavitelné torpéda plné nápadů, které ráno otevřou oči, zároveň i pusu a nezavřou ani jedno, dokud vyčerpáním večer neusínají. Přes den stihnou tolik věcí, že klasický smrtelník jejich tempo pomalu není schopen ani postřehnout. Jako bych porodila Quicksilvera a Flashe. :) Nejmladší je jiný, po tatínkovi, klidný, dokáže i odpočívat... :)

A teď ještě něco málo o mně.

Miluji přírodu, jako opravdu hodně. Miluji ten klid a vnitřní rovnováhu, kterou mi dodává. Miluju, když sedíme na poli a posloucháme, jak vítr šustí se stébly, v korunách stromů, jak teče řeka, jak zpívají ptáci. Miluji vůni lesa, chuť čerstvě nasbíraných malin. Miluji barvy, látky, dobré jídlo, hezké věci (hlavně ty třpytivé), originální nápady, čtení, koukání na filmy či seriály a zajímavé lidi. Nesnáším hloupé lidi, přetvářku, prejt a věci, co smrdí.
Velice mě baví...a tady se dostávám k jádru....baví mě VŠECHNO. Díky bohu jsem se narodila jako člověk relativně nadaný pro všechno, na co sáhne nebo co si vezme do hlavy, tato vlastnost má však i svá negativa. Jedna z nich je, že koneckonců nic asi nedělám pořádně, protože dělám od všeho něco. Tou další, a možná pro život ještě horší je, že už od malička nevím, co chci dělat. Nevím co chci dělat teď ani do budoucna. Prostě to nevím. Chtěla bych dělat nejlépe všechno najednou. Šít, malovat, číst si, stříhat, dělat grafiku, fotit, cvičit, zajít si s kamarády, být s rodinou, prošmejdit obchody, psát, tvrořit zajímavá jídla - do toho přicházejí věci, které už nejsou tak zábavné, ale jsou potřeba jako např. uklidit, vytrhat plevel na zahradě, jít do práce, učit se...atd. - mým životním přáním je najít schopnost se namnožit, abych mohla dělat všechno, co bych si přála. Zatím se mi to nepodařilo a bohužel se mi nepodařilo ani natáhnout den minimálně na 106 hodin nebo se zbavit potřeby spánku. :D
Tak se snažím dělat co se jen do těch pouhých 24h vleze a o střípky z tohoto mého chaotického života se snažím podělit zde - v malém velkém světě Michelle Fox. Je to takový můj svět, kde si alespoň můžu uložit věci, které mám ráda, které jsem zažila, které mě zaujaly a nemusím je pořád nosit v hlavě - neb občas mám pocit, že exploduje (a to by znamenalo další práci navíc - bylo by potřeba zase vymalovat).

A tobě, milý čtenáři, děkuji, že jsi přijel na návštěvu, doufám, že budeš jezdit častěji a přeji ti, ať se ti u mě líbí. :)PS: Proč FOX? Protože se mi líbí, když mi můj Pavel říká Lištičko :)